Zažite jedinečnú atmosféru zápasu medzi UKF a SPU

Srdečne vás pozývame na jedinečné a najočakávanejšie športové podujatie tohto roka – 13. ročník hokejového zápasu medzi univerzitami UKF a SPU! Tento súboj univerzít, ktorý každoročne otvára Študentské dni nitrianskych univerzít, sa uskutoční 12. novembra 202419.00 h na Zimnom štadióne v Nitre (Tipsport Aréna).
Podujatie sa koná pod záštitou rektora UKF, rektorky SPU a primátora mesta Nitra, čo svedčí o jeho dôležitosti pre akademickú aj miestnu komunitu. Nejde len o šport, ale aj o prehĺbenie spolupráce medzi študentmi/kami a verejnosťou, podporu voľnočasových aktivít nielen pre študentov/ky univerzít, ale aj pre mladých ľudí z celého mesta.
UKF SP hokej24 01w
Príďte podporiť svojho favorita a staňte sa svedkami neopakovateľného hokejového zápasu dvoch univerzít! Toto stretnutie sľubuje nekompromisné súboje, bleskové útoky a veľkolepé zákroky, no najmä množstvo zábavy! O tú sa postarajú nielen hokejisti, ale aj členovia Študentského parlamentu UKF. Pred zápasom sa môžete zúčastniť už obvyklého pochodu na zimný štadión, zapojiť sa do rôznych súťaží o zaujímavé ceny, či vyhrať cenu o najlepší banner. Atmosféra na zimnom štadióne nebude ani zďaleka ľadová – pridajte sa k fanúšikom, fanúšičkám a zažite nezabudnuteľný večer!
Ktorá univerzita si tento rok odnesie víťazstvo? Bude to obhajca trofeje alebo sa to tento rok podarí UKF tímu? Svoje tipy nám môžete zanechať v komentároch na Instagrame a Facebooku – sme zvedaví na váš názor!
Nezmeškajte príležitosť byť súčasťou tohto výnimočného podujatia a užite si športový večer plný adrenalínu, tímovej súdržnosti a priateľskej rivality. Tešíme sa na vás na tribúnach!
Študentské dni nitrianskych univerzít sú ideálnou príležitosťou na to, aby sa študenti, študentky a aj obyvatelia, obyvateľky Nitry stretli pri športových a kultúrnych podujatiach, ktoré podporujú aktívny životný štýl a komunitného ducha. Hokejový zápas medzi UKF a SPU je už tradičným začiatkom týchto dní, a preto veríme, že tento ročník prinesie nezabudnuteľné športové momenty.
My nebudeme tichooo, keď UKF tím bude hrať! Príďte fandiť, zabaviť sa a podporiť našich!
Vstupenky:
  • Predpredaj vstupeniek: 3 €
  • Predaj vstupeniek na mieste: 4 €
Kde zakúpiť vstupenky?
  • Pri vrátnici ŠD Zobor
  • Pri vrátnici ŠD Brezový háj
  • Pri vrátnici na hlavnej budove Tr. A. Hlinku 1
  • Na Pedagogickej fakulte
Viac informácie nájdete na Instagrame ŠP UKF (sp_ukf_nr).

Text a foto: UKF – Študentský parlament

Uverejnené: 15. októbra 2024