FPVaI a PF na popredných priečkach

Portál VysokeSkoly.sk zaznamenal v minulom roku výrazný úspech, keď prekonal hranicu 1 milión návštev, čím si upevnil pozíciu najnavštevovanejšieho náborového portálu pre vysoké školy na Slovensku. Tento portál sa tak stal neodmysliteľnou súčasťou procesu rozhodovania budúcich študentov, ktorí tu môžu nájsť kompletný prehľad o všetkých vysokých školách aj fakultách na Slovensku.
R PF portal01w
Pedagogická fakulta UKF v Nitre sa stala za akademický rok 2023/2024 najnavštevovanejšou fakultou na tomto portáli v kategórii Učiteľstvo a šport. Získané ocenenie reflektuje záujem o ponúkané učiteľské študijné programy a programy zamerané na prípravu odborníkov v oblasti športu. Toto uznanie je bezpochyby pozitívnou spätnou väzbou na uskutočňované študijné programy a atraktívne vysokoškolské prostredie.
R FPVaI portal02w
Jednou z fakúlt, ktorá podľa portálu VysokeSkoly.sk v rebríčku úspešnosti vyniká, je tiež Fakulta prírodných vied a informatiky UKF v Nitre, ktorá sa umiestnila na druhom mieste v kategórii Prírodné vedy. Tento úspech odzrkadľuje nielen zvyšujúci sa záujem o prírodovedné a informatické odbory, ale aj atraktivitu tejto fakulty medzi uchádzačmi.
Portál VysokeSkoly.sk hrá významnú úlohu v procese výberu vysokoškolského štúdia a poskytuje prehľadné informácie o všetkých vysokých školách a fakultách na Slovensku a sme radi, že ocenil práve naše fakulty.

Text: Mgr. Katarína Markovová, R – Kancelária rektora
Foto: portalvs.sk