ŠVOUČ na KAJK

Konferencia k ŠVOUČ – Študentská vedecká, odborná a umelecká činnosť, ktorá sa konala 27. marca 2024 na Pedagogickej fakulte, Katedre anglického jazyka a kultúry predstavila tvrdú prácu aj hlboké znalosti našich študentov. Podujatie prinieslo sériu výskumných prác, kde účastníci ako Renáta Kunová, ktorá získala prvé miesto za prácu na tému „Development of English Student Teachers’ Phonic Competence“, preukázali znalosť v odbore svojho výskumu. Barbora Kopecká a Šimon Haspra sa tiež vyznamenali pri zisku druhého a tretieho miesta za svoje práce na témy „Bilingual Literacy – Content and Language Integrated Learning“ a „Future EFL Teachers’ Intercultural Awareness“. Ich prezentácie boli nielen poučné, ale tiež ukázali ich zručnosti a profesionálny prístup. Konferenciu obohatili aj diskusie a schopnosť študentov držať krok so súčasnými vzdelávacími trendmi. Srdečne blahoželáme a ďakujeme všetkým účastníkom za ich príspevky.
1. miesto: Renáta Kunová – The Development of English Student Teachers' Phonic Competence
2. miesto: Barbora Kopecká – Bilingual Literacy - Content and Language Integrated Learning
3. miesto: Šimon Haspra – Future EFL Teachers’ Intercultural Awareness
Alexandra Grmanová – Critical Thinking in English Lessons (at the Secondary Level of Education)